05457453460
info@modwo.net
Modwo | İnteraktif Reklam Çözümleri - SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken,  sipariş onayı sürecinde bilgilendirme yapıp host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve seo destekli profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 45 ile 60 dk. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. en çok övgü ile bahsedilen özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek istemekten hiç çekinmeyin.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.